Barcode: 3479700501174
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 269.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 65.7 g |
| of which sugars | 65.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Mangues, sucre.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Glasnudeln - Bio
Bio Asia, Denn's
C NOVA 3
Sushi Nori Blätter
Miyako Japan
D
Glasnudeln
Bon Asia
C NOVA 3
Sesamöl
Diamond
C
Sambal Oelek
Diamond
NOVA 3
Misopaste dunkel
Miyaki Japan, Miyako Japan
E NOVA 4
Roasted Sesame White
Ita San
B NOVA 1
Miyako Japan Sushi Ingwer
Sushi Ingwer
NOVA 4
Samlip breadcrumbs panko
Samlip
C NOVA 4
Schwarze Bohnen
Diamond
D NOVA 3
Udon - Boiled Noodle
Miyako Japan
B NOVA 4
Rice Stick Noodles
Ricefield
C NOVA 3