Barcode: 3700638600050
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 182.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 59.9 g |
| of which sugars | 52.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Marrons d'Olargues, sucre de canne.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Granola raisins secs amandes
Crownfield
C NOVA 4
Muesli Crunchy Chocolat Noir Noisettes Grillées
Lidl
E NOVA 4
Apfel-Mango Mark
Lidl, Freshona
B NOVA 1
Muesli crunchy chocolat au lait
Crownfield, Lidl
D NOVA 4
Coquillettes
Combino
A NOVA 1
Kimchi ostre
Freshona
C NOVA 3
DEJ'UP noisette
Lidl, Sondey
E NOVA 4
Fusilli Bronze
Deluxe Lidl
A
Bio pommes
Vergers Gourmands
A NOVA 3
Bio Cashewkerne
Fairglobe
B NOVA 1
Macaroni
Combino, Lidl
A NOVA 1
apple lemon and ginger juice
naturis
C NOVA 1