Barcode: 3101740000156
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 256.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 62.0 g |
| of which sugars | 54.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Myrtilles, sucre, pectine
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Farfalline
Garofalo
A NOVA 1
Schiaffoni
Garofalo
A NOVA 1
Penne mezzani rigate
Garofalo
A NOVA 1
Pappardelle
Garofalo
NOVA 1
Organic whole durum wheat macaroni
Pastificio Lucio Garofalo Spa
A NOVA 1
Calamarata
Garofalo
A NOVA 1
Garofalo, whole wheat macaroni product, no. 5-63 fusilli
Garofalo
A NOVA 1
Pappardelle whole wheat macaroni product
A NOVA 1
Lumachine
Garofalo
A NOVA 1
Casarecce Pasta
Garafalo
A NOVA 4
Bucatini
Garofalo
A NOVA 1
Penne ziti rigate
Garofalo
A NOVA 1