Barcode: 3523538000023
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 457.0 kcal |
| Fat | 19.5 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 64.6 g |
| of which sugars | 53.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre, sirop de glucose, eau, miel Espagne, brisures de cerneaux de NOIX 35%.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Honey N' Wheat Bread
Holsum
C NOVA 4
Old fashioned pea ches
C NOVA 3
Crushed tomatoes in tomato puree
A NOVA 1
Pure olive oil
C NOVA 2
Enriched Hamburger Rolls
Holsum
C NOVA 4
Oat clusters, sweet cranberry pecan
Love Grown Foods
C NOVA 3
Soy Curls
Butler Foods Llc, Butler Soy Curls
A
Yellow Potatoes
Top Brass
A
Nut Free Original Granola
Good Life Naturals
C NOVA 3
Pitted Dates
Wholesome
D NOVA 1
Bread
Holsum
D NOVA 4
Raisin almond crunch oat clusters
C NOVA 3