Barcode: 5410063002104
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 153.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 58.5 g |
| of which sugars | 4.6 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Edulcorant: sirop de maltitol, prunes 50%, correcteur d'acidité: acide citrique, gélifiant: pectines.
Additives
e330
e440
e965
e965ii
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tisane detox ortie
Kruidvat
B NOVA 4
Salade de fruit
Fruity Pack
A NOVA 3
Riz long etuve
sawi
B NOVA 1
Biologische uienchutney
Heerlijkheid Mariënwaerdt
D NOVA 4
Salade de fruits Sun
Fruity pack
B NOVA 3
Rice vermicelli
youwok.com
NOVA 1
Mangue au sirop
Fruity Pack
B NOVA 4
Bessen+frambozenjam
Heerlijkheid Mariënwaerdt
D NOVA 4
rijst
Long grain
B
Basmati Reis, gekocht
Van Sillevoldt Rijst B.V.
B NOVA 3
Groninger smuljam Kers
De Fruitkeuken Wirdum
D NOVA 4
Granatapfelkerne
Fruity Pack, Healthy Hand, Rodonas
A NOVA 1