Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 280.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 68.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
iler. Fruktoz, gül taç yapraèl, asitlik düzenleyici (sitrik asit), tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT)ve parti numarasl (PN) a SaMktnyerde saklaynll. Güne; ISIêlndan koruyunuz. ZËten: FŒtose, Rosenblütenblâttern (10%), Sâuerungsmittel Citronensàure, témlttel PAtln. Gesamtzuckergehalt 68 und dunkel haltbar bisLos: siehe Deckelaut rose petal, acidity regulator (citric acid), gelling agent (pectin). Productm before date and lot no are on the lid. Manufactured With 10 gr of fruit fy 100 y is 68 gr in 100 gr. It conforms to Turkish Food Codex Jam, Jelly, Marmalade, Keep in a cool and dry place. Protect fm sunlight FI. Ivédients de rose (10%), acidifiant acide citrique, gélifiant pa-tipe g pour m gtonserver au réfrigérateur après ouverture. A consŒnmer de préfgne Fabriqué en Turquie. uhrediénten: frictose, rozenblaadjes (10%), citroenzuur, geleermiddel pectine. Winkel 68 g per 100 g. Koel, droog en donker. Ten minste houdbaartot/ le Turkse
Additives
Related Products
Festini
Ola
Festini aardbeien
Ola
Sandwich biscuits
Brink
8 Chocolate Waffle
Harvest Stale
Halve Ellekoek
Haust, Continental Bakeries
Fijne kruiden
Remia
Bussink Breakfast Cake (ontbijtkoek) - 17.6oz
Bussink
Glace à l'eau RAKET ROCKET
SINCE 1838 Knorr Aromat aakverfijner - condiment e
Knorr
Haust Dutch Biscottes
Haust