Barcode: 3277510006199
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 203.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 47.5 g |
| of which sugars | 47.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Cerise noire, sucre de canne, jus de citron concentré, pectine.
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
CHOPPED TOMATOES IN TOMATO JUICE
EVERYDAY essentials
A NOVA 1 Eco-Score A
Olio Extra Vergine di Oliva 100% Italiano "Ideale per Pasta"
Olitalia
B NOVA 2 Eco-Score D
Sunflower oil
Olitalia
C NOVA 2 Eco-Score C
mie nudeln natur
Asia Green Garden
NOVA 3
Olitalia, Extra Virgin Spray
Olitalia
B Eco-Score E
Pâtes brisées
Croustipate
E NOVA 3 Eco-Score C
Mendiants
boni
Kukuřicový olej
Olitalia
C Eco-Score D
Olio extra-verdine di oliva al rosmarino
Olitalia
C NOVA 4
Tortitas de Maiz al Caramelo al toque de Sal
Bicentury
C NOVA 4 Eco-Score B
Beure de cacahuetes
Delhaize
B NOVA 1 Eco-Score C
Pevide nacional250g
Milaneza
A NOVA 1