Barcode: 3355430000104
confiture Extra clémentine
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
fabriquee a menton
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 236.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 67.7 g |
| of which sugars | 56.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre 55,4%, clémentine 54%, pectine.
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sørlands Chips Appelsin- & Sjokoladesmak
Sørlands Chips
D NOVA 4
Sørlands Chips Dill & Gräslök
Sørlands Chips
D NOVA 4
Grilla Ost Nypoteter
Sørlandschips
D NOVA 4
Ekstra Tykke Korean Chicken BBQ
Sørlandschips
D NOVA 4
Sørlands Chips Wienerpølse med ketchup
Sørlands Chips
D NOVA 4
Bruna Smør og Smakfull Hvitløk
Sørlands Chips
D NOVA 4
Sørlandschips havsalt
Sørlandschips
D NOVA 3
Sørlandschips med smak av Julebrus
Chipsverkstedet,Sørlandschips
D NOVA 4
Sørlandschips salt & pepper
Sørlandschips
D NOVA 4
Rifla Sørlandschips med smak av tasty burger
Sørlandschips
D NOVA 4
Rømme & Pepper
Sørlands Chips
D NOVA 4
Spicy Piri-Piri
Bondens Beste Potetchips,Rema 1000,Sørlandschips
D NOVA 4