Barcode: 3479702104182
Confiture extra de Mombins
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 275.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 63.6 g |
| of which sugars | 57.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
COIVFITURE EXTRA DE MOMBINS : Mombins, sucre. ré eneu 67g de fruits pour 100g. A r totale en sucres :55g pour au frais après ouverture.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Quartered Artichoke Hearts
America's Choice
A NOVA 3
Tropical blend carrot juice cocktail
America's Choice
E NOVA 4
Juice cocktail from concentrate, veggie punch
America's Choice
E NOVA 4
Artichoke Hearts
America's Choice
A NOVA 3
Quartered Artichoke Hearts In Marinades
America's Choice
NOVA 3
Decaffeinated iced tea mix
America's Choice, The Great Atlantic & Pacific Tea Company Inc.
NOVA 4
Lemon Berry Fruit Punch Drink
The Great Atlantic & Pacific Tea Company Inc.
E NOVA 4
Diet juice cocktail
The Great Atlantic & Pacific Tea Company Inc.
C NOVA 4
America's choice, tropical tides - orange punch drink
America's Choice, The Great Atlantic & Pacific Tea Company Inc.
E NOVA 4
America's choice, chunk pineapple in heavy syrup
America's Choice
C NOVA 3
Whole Kernel Corn
America's Choice
B NOVA 3
Veggie punch juice cocktail
America's Choice
E NOVA 4