Barcode: 3760377560572
Confiture extra de mûre
by Le FOURGON
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 256.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 60.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mûre 65g, sucre.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
NOIX DE CAJOU AU SHOYOU
Jean herve
C NOVA 3
Pâte à tartiner amande-cacao écorces d'orange
TI! BIO
E NOVA 3
Pralin
Jean Hervé
E NOVA 3
Arachides au shoyou
Ti! Bio
C NOVA 3
Purée Bio De Noix De Cajou
Ti!bio
B NOVA 1
Purée de cacahuetes
Jean Hervé, ti! bio
A NOVA 3
Pralin
Jean Hervé
E NOVA 3
Purée de Sésame 1/2 Complet
Jean herve
D
Cacahuetes Grillees (180 GR)
Jean Hervé
A NOVA 1
Poudre d'Amande
TI! BIO
C NOVA 1
Poudre de noisette
Jean Hervé
A NOVA 1
Arachides toastées au shoyou
Jean Hervé
C NOVA 3