Barcode: 3258561201238
Confiture extra Mûre
by Belle France
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
made in france
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 60.9 g |
| of which sugars | 57.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
mûres, sucre, sucre de canne, gélifiant : pectines, acidifiant : acide citrique.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mala peanuts
FamilyMart
Bestprice Udon
Topvalu
Potato chips salt
MUJI
D NOVA 3
Red Lentil Penne
Barilla
A NOVA 1
Nouille de Sarrasin Soba
C NOVA 3
Soy Mince
コッチラボ, Cocci Lab
NOVA 1
Hot & Sour Tomato Soup
Muji
E NOVA 4
一蘭ラーメン 博多細麺ストレート
Ichiran
NOVA 4
湯どうふ昆布 ハーフサイズ
利尻屋みのや
Unroasted almond unsweetened
Alpro
NOVA 4
有机绿豆芽
トップバリュ, Topvalu
New Ichiran Ramen Hakata-Style
Ichiran,一蘭
NOVA 4