Barcode: 5900397012844
Confiture from blackcurrant
by Łowicz
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 158.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 36.0 g |
| of which sugars | 36.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
czarne porzeczki, cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy. Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu
Additives
e330
e412
e415
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Potage printanier
Knorr
C NOVA 4
Knorritsch: Petits flocons d'avoine
Knorr
A NOVA 1
Tofu bio Manor
Manor
A NOVA 3
Quick-Soup - Gemüse
Knorr
NOVA 4
Salade russe
Manor everyday
C NOVA 4
Suprême Potiron aux croûtons
Knorr
NOVA 4
Soupe aux vermicelles avec des carottes
Naturaplan,Knorr
C NOVA 4
Quick soup, asperges
Knorr
NOVA 4
Aromat "
Knorr
NOVA 4
Mélange pour panure
Knorr
E NOVA 4
Confit d'oignons
Migros, De la Région
C NOVA 4
Bündner Gerstensuppe
Knorr, Unilever
NOVA 4