Barcode: 3299341161502
Confiture Griottes Bio
by Beyer
Processing
NOVA 4
Labels
organic
eu organic
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 229.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 55.0 g |
| of which sugars | 55.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
Griottes, sucre de canne, pectine de fruit
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Citron avec Pulpe
Belle France
B NOVA 4
Orange Pulpe 50Cl Bf,
Belle France
E NOVA 4
Boisson The Peche 2L. Bf,
Belle france
D NOVA 4
Nectar multifruit
Belle France
E NOVA 4
Pulpé Orange
Belle France
E NOVA 4
Thé Glacé Goût Mangue
Belle France
D NOVA 4
Jus de tomate
Belle France
C
Soda Orange
Belle France
D NOVA 4
Pet 4X20Cl Orange Abc Bf,
Belle France
D NOVA 1
Soda Citron
Belle France
E NOVA 4
Nectar d’abricot
Belle France
E NOVA 3
Boisson saveur Orange 2L
Belle France
E NOVA 4