Barcode: 3297770001123
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 289.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 70.6 g |
| of which sugars | 69.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Melon, sucre de canne.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Sliced Buttons Mushrooms
Pennsylvania Dutchman
A NOVA 3
Buttons Mushrooms
Pennsylvania Dutchman
A NOVA 3
Sour Cream & Onion Potato Chips
D NOVA 4
Stems And Pieces Mushrooms
Pennsylvania Dutchman
A NOVA 3
Pennsylvania dutchman stems & pieces mushrooms
Giorgio
A NOVA 1
Pennsylvania dutchman organic pieces and stems mushrooms
A NOVA 3
Sliced mushrooms
A NOVA 3
Buttermilk bread
Quality Chekd Dairies Inc.
C NOVA 4
Half-and-half
United Dairy
C NOVA 1
Sliced Whole Mushrooms
Pennsylvania Dutchman
A NOVA 3
100% Whole Wheat Bread
Bayview Farms
A NOVA 4
Organic Sliced Baby Bella Mushrooms
Pennsylvania Dutchman
NOVA 3