Barcode: 3297770001307
Confiture Melon Orange
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 264.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 64.4 g |
| of which sugars | 63.5 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Melon 93% orange 7% sucre de canne
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pane Rustico
REWE
C NOVA 4
Erdnussmus
Bio Primo Müller
B
Dinkelkruste
Frießinger Mühle, Puda
B NOVA 3
Idiyappam
Adyar Annapoorna
B NOVA 3
Confiture de myrtille sauvage
D NOVA 4
Bio Haferflocken Kernig
Naturgut,Penny
A NOVA 1
Aceite de coco
Bio Primo
E NOVA 2
Torsades bio 100% pois chiches
Biovence, les moulins de cérès
A NOVA 1
Weizenmehl 405
Penny
A
Pane Rustico
C NOVA 4
Kidney Bohnen
Penny Markt
NOVA 4
Rahmspinat
Penny
B NOVA 4