Barcode: 3283875173308
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 243.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 58.4 g |
| of which sugars | 57.4 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mûre sauvage, sucre de canne, jus concentré de citron, gélifiant : de fruits pour 100g,Teneur totale en sucres : 60g pour 1000
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Brooks, chili beans soup, hot
Brooks, Brooks - Conagra
A NOVA 4
Premium pie crusts
D NOVA 4
Diced tomatoes in natural juices
A NOVA 3
Flavored corn flake crumbs
E NOVA 3
Chulent mix
A
Premium corn flake crumbs
D NOVA 4
Pearled barley
A
Tomato sauce
A NOVA 4
Tomato sauce
B NOVA 4
Quick chili mix
A NOVA 4
Red beans in chili sauce
Brooks
A NOVA 4
Brooks, chili beans, hot & spicy
Brooks
A NOVA 4