Barcode: 3760081350940
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 235.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 57.0 g |
| of which sugars | 55.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Orange 70%, sucre.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Corn on the cob
B
Juice cocktail from concentrate
E NOVA 3
Coconut oil
Publix
E NOVA 2
Juice cocktail
E NOVA 4
Great northern beans
NOVA 1
Non dairy coffee creamer
C NOVA 4
Mixedvegetables casual & light
A NOVA 1
Lemon juice
B NOVA 3
Corn on the cob
B
Juice cocktail from concentrate
E NOVA 4
Light Red Kidney Beans
Publix
A
Green peas
A NOVA 1