Barcode: 3299341166019
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 248.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 60.0 g |
| Fiber | 1.6 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Oranges amères, sucre.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Früchtemüsli Vollkorn/Trauben-Nuss Müsli Vollkorn
Knusperone
B NOVA 3
Natives Olivenöl Extra
Cantinelle
B NOVA 2
Kernige Haferflocken
Knusperone
A NOVA 1
Canneberges en vrac Bio
Kazidomi
NOVA 3
Kochbeutel Reis locker & körnig
Le Gusto, Müller's Mühle GmbH
B NOVA 1
Tomatenmarkkonzentrat
Cucina
C NOVA 3
Aprikose Konfiture
Grandessa
D
Konfitüre Extra 50% Frucht, Erdbeere
Grandessa, W.L. Ahrens
D NOVA 4
Sonnenblumen Margarine
Bellasan
D NOVA 4
Tortelloni Tomaten-Mozzarella
Cucina
C NOVA 3
Magarine
Bellasan
D NOVA 4
100% miz Grandes tranches
Harrys
B NOVA 4