Barcode: 07277726
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 309.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.6 g |
| of which sugars | 58.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
fruits, mangue, maracudja, sucre
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Choco Pillows
Harvest Morn
D NOVA 4
CUCINA MADE IN ITALY ORZO I'm New MADE TO A CLASSI
Aldi
B NOVA 1
Smooth Peanut Butter No Added Palm Oil
The Foodie Market
A NOVA 1
Rigatoni Pasta di Gragnano P.G.I
Specially Selected
A NOVA 1
Hot Dog Buns
L'oven Fresh
C NOVA 4
Mini pittas
Village Balery
B NOVA 3
Panko Breadcrumbs
White Mill, White mill
C NOVA 3
Sprouted 7 gram bread
simply nature
NOVA 4
Precooked Jasmine Rice
ALDI
NOVA 1
Perline
Cucina
A NOVA 1
Mushroom Tortelloni
Cucina
A NOVA 4
Mediterranean Olive Mix
D NOVA 3