Barcode: 3250390007333
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 95.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 19.5 g |
| of which sugars | 18.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
DESSERT LACTÉ SAVEUR VANILLE NAPPÉ DE MELKDESSERT MET VANILLESMAAK BEDEKT MET - dan melk INGREDIÉNTEN: r:tct 1,1% VG (76%) (Frankn';lk), suiker karamel (6%) suikert water verdikkingsmiddeien: pect:..-ve ea xanthaangom, gemodihceerd moïszetmeel) lactosepoedert geleermiddeE carrageen, kleerstof: annatto. INFORMATIE: Te gebrU11er cp het deksel. Bevt'aren tussen 0 oc en max.+6 400 g Poids Net / Nettogevvicht: (4x100g)€)
Additives
e160b
Related Products in Dairies
Mon p'tit plaisir
Milbona
D NOVA 4
Frische Weide-Milch
Milbona
C NOVA 1
Fontal dolce e delicato
Milbona
D NOVA 3
Frühstücks dessert
select & go
C
Lait demi-écrémé
Envia
B NOVA 1
Emmentaler gerieben
Milbona
D NOVA 3
Gouda mittelalt
Milbona
D NOVA 4
Bio crème dessert vanille
milbona
C NOVA 4
Gouda Holland mittelalt
Milbona
D NOVA 3
BIO YAOURT AU LAIT ENTIER
Envia
B NOVA 3
Mozzarella gerieben Bio
Milbona
D NOVA 3
Yaourts vanille étuvés bio
Envia
C NOVA 4