Barcode: 0830028004434
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 178.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Xylitol, Gum base, Gum arabic, Natural flavours, Glycerol, Carnauba wax, Tocopherols
Additives
e306
e414
e422
e903
e967
Related Products in Snacks
Шоколад с лешници и стафиди
Своге, Mondelēz International Inc.
E NOVA 4
Onigiri boeuf sauce okonomyaki
So'Nigiri
C NOVA 4
Biscuits Zakuska
Pobeda
E NOVA 4
Chocolat noir
D NOVA 4
Milka Whole Hazelnuts
Milka
E NOVA 4
Бисквити закуска
Победа
NOVA 4
Stroopwafels
E NOVA 4
Своге лешници
Mondelēz International Inc.
E NOVA 4
Zuckerkomprimate
Tedi
E NOVA 4
Обикновени бисквити Изгрев
Pobeda
D NOVA 4
Cinnamon Apple Lil' Smiles Donuts, Cinnamon Apple Lil' Smiles
E NOVA 4
Wok - Légumes japonais et lait de coco
So'Nigiri
C NOVA 4