Barcode: 5715348110025
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 61.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Koncentreret skummetmælk (Østrig), aroma, stabilisatorer (E 339, E 460, E 466), naturlig aroma, farve (E 150d), salt, sødestof (E 955), laktase
Additives
e150d
e339
e460
e466
e955
Related Products in Dietary Supplements
Clean Protein Bar
Ready
NOVA 4
Clear Protein
OATH Nutrition
NOVA 4
Chocolate Brownie Whey Protein
OATH Nutrition
D NOVA 4
Oreo Protein Bar
Grenade
NOVA 4
Clean Protein Bar
Ready
NOVA 4
Clear Protein Icy Blue Razz
Oath Nutrition
NOVA 4
Pumpkin spice flavor
Gotrim nutrition shake
NOVA 4
Clear Whey Protein
OATH NUTRITION
NOVA 4
Protein Brownie
prime bites
NOVA 4
Protein Bar
READY CLEAN
NOVA 4
Designer whey
Designer Protein
NOVA 4
Clean Protein Bar
Ready
NOVA 4