Barcode: 7025110195265
Coop Chorizo 240g
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 273.0 kcal |
| Fat | 24.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Svinekjøtt 85 %, vann, vegetabilsk fiber (potet, bambus), salt, glukose (mais), stabilisator (E 471, E 450, E472c), krydder (hvitløk, chili, paprika, oregano, røkt paprika), konserveringsmiddel (E262, E 250), antioksidant (E 331, E 301, E 300), fargestoff (E 160C), rapsolje, røykaroma. Importert fåretarm.
Additives
e160c
e250
e262
e300
e301
e331
e450
e471
e472c
Related Products in Meats And Their Products
Lightly Breaded Chicken Breast Bites
Just Bare
B NOVA 3 Eco-Score E
csemege debreceni kolbász
Nádudvari
E NOVA 4 Eco-Score E
Uncured Turkey Bacon
Appleton Farms
A NOVA 3
Blanc de dinde 100% Filet
Le gaulois
A NOVA 4 Eco-Score D
Hähnchengeschnetzeltes Gyros Art
Lidl, Metzgerfrisch
A Eco-Score E
Lean ground beef
All natural
B NOVA 4
Spicy Italian Sausage
Nature's Promise
E NOVA 4
Fully Cooked Original Bacon
Oscar Mayer
B NOVA 3
CHEDDAR BRATS
PARKVIEW
D NOVA 4
Shredded Rotisserie Seasoned Chicken
Good & Gather
A NOVA 4 Eco-Score E
Honey glazed turkey breast
Thinnie's
NOVA 4
Beef sticks
Old Wisconsin
NOVA 4