Barcode: 7025110186874
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 68.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 5.5 g |
| Proteins | 5.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Erter
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cranberries
Tassis
D NOVA 3
Salade de fruit
A NOVA 1
La Saveur au fruit - Kiwis
TASSIS
E NOVA 3
ACHARD CITRON
SENGA
A NOVA 1
Cacahuètes sucrées
971APERO
NOVA 4
Le Gourmet Poivre noir en grain
Le Gourmet
NOVA 1
Natur Aufstrich
Hope
C NOVA 4
Jus de grenade
Baia Organic
D NOVA 1
Délicieuse banane croustillante déshydratée
ever fruits
C
Bananes déshydratées
Tassis
D NOVA 3
Melange exotique
Tassis
E NOVA 4
POP Agrumes
Vitamont
D NOVA 3