Barcode: 7025110184559
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 129.0 kcal |
| Fat | 4.2 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Erter (95%), vann, rapsolje (smøraroma), salt og pepper.
Related Products
Carambar goût fruits
Carambar
E NOVA 4
Carambar mini mix
Carambar
E NOVA 4
Mi-Cho-Ko
Michoko
E NOVA 4
Bonbons goût fruits
Carambar
E NOVA 4
Feuilleté caramel
Lait caramel, Poulain
E NOVA 4
Minis Mix
Carambar
E NOVA 4
Carambar minis mix
Carambar
NOVA 4
Carambar mini caramel
Carambar
E NOVA 4
Carambar bleu
Carambar
E NOVA 4
Carambar minis fête
Carambar
E NOVA 4