Barcode: 7025110151315
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 227.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.1 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Kikerter 58%, rapsolje, vann, sitronsaft fra konsentrat (sitronsaft, konserveringsmiddel (E 224 (sulfitt)), tahini 3,5% (sesamfrø), hvitløk 3%, stabilisator (E 1414, E 460, E 1450, E 415), konserveringsmiddel (E 202, E 211), olivenolje, eddik, salt, sukker, sennep (vann, sennepsfrø, sukker, eddik, salt, cayennepepper), paprikapulver, glukosesirup (mais), surhetsregulerende middel (E 296, E 330), kummenekstrakt.
Additives
e1414
e1450
e202
e211
e224
e296
e330
e415
e460
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Green olives stuffed with pimento
Castella
D NOVA 3
Cherry Peppers Stuffed With Bread Crumbs
Castella
D NOVA 4
Manzanilla Olives
Castella
E NOVA 3
Granola Quaker almendras pasas y miel
D NOVA 4
Granola Don Luis sin azúcar añadida
A NOVA 3
Granola Don Luis Cereales Horneados
D NOVA 4
Manzanilla Olives Stuffed With Pimiento
Castella
E NOVA 4
Granola Quaker 3 minutos Natural
Quaker
C NOVA 4
Granola Quaker miel y almendras
C NOVA 4
Rusk (Original, White Flour Rusk)
Napoli Bakeries
NOVA 4
Pitted Green Olives
Castella
D NOVA 3
Green Olives Stuffed With Garlic
Castella
E NOVA 3