Barcode: 7340191140080
Coop mandler
Categories
Available in
sweden
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 614.0 kcal |
| Fat | 52.0 g |
| of which saturated | 4.9 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 6.6 g |
| Fiber | 7.2 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
DX MANDLER. Skaldele kan forekomme. INGREDIENSER: Mandler. Mandlernes oprindelse: Se bedst før. Tænk på at mandler kan sætte sig fast i halsen på små børn. Slag og ridser kan skyldes, at mandlerne afskalles maskinelt
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Lebanon Zaatar Thyme Seasoning
Salloum Bros
A NOVA 3
Crème De Sésame Tahineh 454G
Al-Rabih
D NOVA 1
Extra Virgin Olive Oil
Saifan
B NOVA 2
Castania
E NOVA 3
Pâte de sésame
AL RABIH
E NOVA 3
Fava Beans Cooked in Brine
Al-Rabih
B NOVA 3
Eggplant Dip
AL RABIH
C NOVA 3
Artisan Baker 10 Grains & Seeds Bread
Schar
A NOVA 4
Castania Pumpkin Seed
Castania
E NOVA 3
Cardamon tea
B NOVA 1
castania regular mix 300g
D NOVA 4
Hummos Chickpea Dip
Al-Rabih, Sonaco
C NOVA 3