Barcode: 7025110195777
Coop Parmigiano Stick
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
Categories
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 402.0 kcal |
| Fat | 30.0 g |
| of which saturated | 20.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 32.0 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Rå melk (98%), salt, animalsk løype
Related Products in Dairies
Schlagsahne 32 % (Bio)
Molkereigenossenschaft Hohenlohe-Franken eG, Schrozberger
D NOVA 1
Verse slagroom
Schrozberger Milchbauern
D NOVA 1
Pfirsich Maracuja
Schrozberger Milchbauern
C NOVA 4
Lait entier frais
Schrozberger Milchbauern
C NOVA 1
Fruchtjoghurt Mild, Heidelbeer
Schrozberger Milchbauern
C NOVA 4
Frische Schlagsahne
Schrozberger Molkerei
D NOVA 1
Joghurt mild 3,5% fett
Schrozberger Milchbauern
B NOVA 1
Fränkischer Joghurt mild
Echt Franken
B
Reine Buttermilch
Schrozberger Milchbauern
A NOVA 1
Bibio myrtille
Bibio
C
Demeter Fettarmer Joghurt
Schrozberger Milchbauern
B NOVA 1
frische fettarme Milch
Schrozberger Milchbauern
B