Barcode: 7025110112200
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 363.0 kcal |
| Fat | 31.0 g |
| of which saturated | 13.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 21.0 g |
| Salt | 4.6 g |
Ingredients
Svinekjøtt 79 %, storfekjøtt 12 %, salt, krydder, hvitløk, antioksidant (E 300, E 301), konserveringsmiddel (E 250). Til 100 g ferdig vare er det anvendt 121 g kjøtt.
Additives
e250
e300
e301
Related Products
Huile d’olive extra vierge
L'OLIVAÉ
B NOVA 2
Lobster mac & cheese 454g pack
Wegmans
NOVA 4
Haricots verts très fins
Freshona
A NOVA 3
Cassoulet au confit de canard
PAYS GOURMAND
B NOVA 4
Pâte à tartiner
Tartichoc
E NOVA 4
Poêlée de Kebab
Culinea, Glenfell
D NOVA 4
Goûters fourrés saveur chocolat
Petit Choisi
E NOVA 4
Tarte épinards chevre
La cuisine des Saveurs
D NOVA 4
Haricots verts très fins
Bon et Bio
A NOVA 1
Chewing-gum sans sucres, avec édulcorants
JETgum
NOVA 4