Barcode: 7340011357605
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 393.0 kcal |
| Fat | 5.9 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 4.5 g |
Ingredients
Hvedemel (hvede: EU), rapsolie, salt, surhedsregulerende middel (E 524), bygmaltekstrakt, gær. Kan indeholde spor af sesamfrø.
Additives
e524
Related Products in Snacks
Chewing gum sugar-free fresh mint
NOVA 4
Chewing-gum
Frezzh
NOVA 4
Sugar free chewing gum
Frezzh
NOVA 4
Freshmint
Frezzh
NOVA 4
Zachte koekjes
De kleine keuken
C
BUBBLE MINT
Frezzh
NOVA 4
Eurosport Energy Bar Cherry
EuroSport Nutrition
NOVA 4
Freezh peppermint
Frezzh
NOVA 4
geitenkaas
E NOVA 3
Krupuk
Yakso
D NOVA 3
Koekjes
C NOVA 4
Corn Tortilla Naturel
Trafo
C NOVA 3