Barcode: 7340011343356
Coop Xtra Peanuts
Categories
Available in
finland, sweden
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 609.0 kcal |
| Fat | 48.0 g |
| of which saturated | 6.8 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 8.6 g |
| Proteins | 27.0 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Energy 644 kcal, Fat 53g/r, Carbohydrates 11g/r, Protein 30g/r, Salt 1.4g/r
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pastorelli, Pizza Crust Roman Pizzeria Style
Pastorelli Food Products Inc.
B NOVA 4
Whole wheat pizza crusts
Pastorelli
NOVA 4
Pineapple Tidbits
Empress
A NOVA 1
Pitted green olives with a touch of olive oil
D NOVA 3
Pitted spanish olives
Mario Camacho Foods Llc
NOVA 4
Mandarin Oranges
Empress
B NOVA 3
Foods manzanilla stuffed with pimiento
Mario Camacho Foods
E NOVA 4
Tropical fruit salad in light syrup
B NOVA 3
Organic Green Olives
Mario
D NOVA 3
Pimiento stuffed spanish olives
Mario
NOVA 4
Manzanilla Pimiento Stuffed Spanish Olives
Mario Camacho Foods Llc
E NOVA 4
Organic Pitted Kalamata & Green Olives
Mario Camacho Foods Llc
NOVA 3