Barcode: 8412016353605
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 332.0 kcal |
| Fat | 6.8 g |
| of which saturated | 1.3 g |
| Carbohydrates | 52.0 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | 9.4 g |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
copos de avena finos
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Maraschino Cocktail Cherries
Maraska
D NOVA 4
Refried Black Beans, Chiles Jalapenos
Malher
NOVA 3
Refried Black Beans
Malher
NOVA 3
Indomie Ayam Bawang
Indomie
NOVA 4
Indomie - Mi Goreng Jumbo
Indomie, Indofood
NOVA 4
Refried Red Beans
Malher
NOVA 3
Indomie Mi Goreng Rasa Ayam Geprek
Indomie
Sarimi isi 2 Goreng Ayam Kremes
Sarimi Isi 2
E NOVA 4
Indomie Takoyaki
Indofood
Mi goreng Fried Noodles
Indomie
NOVA 4
Pop Mie Soto Ayam
Pop Mie
E NOVA 4
Indomie Mi Goreng Pedas
Indomie
NOVA 4