Barcode: 11820749
Copos de avena
by Joe's farm
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
puede contener trazas de otros cereales con gluten
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 362.0 kcal |
| Fat | 6.8 g |
| of which saturated | 1.3 g |
| Carbohydrates | 57.5 g |
| of which sugars | 1.3 g |
| Fiber | 10.5 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Avena integral Puede contener trazas de otros cereales con gluten.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pain Azyme petit epeautre
Paul Heumann
A NOVA 1
Pain azyme
Paul heumann
A NOVA 1
Pain azyme
PAUL HEUMANN
A NOVA 1
Le Sablés à l'avoine Graines de lin
Biscuiterie de l'Abbaye
D NOVA 4
Haricots verts tres fins
Monoprix Bio
A NOVA 1
Pain Azyme CROUSTIA Son&Farine Complète Paul Heumann
PAUL HEUMANN
A NOVA 1
Pain azyme son & farine complète
Paul Heumann
A NOVA 1
Tartines - pain azyme bio. Petit épeautre sésame et sel
Heumann
C
Petit Pain Azyme bio Châtaigne
PAUL HEUMANN
A NOVA 1
Pain Azyme Froment Paul Heumann
PAUL HEUMANN
A NOVA 1
Pain azyme au froment
Paul Heumann
A NOVA 1
Pain Azyme Sarrasin et Epeautre
PAUL HEUMANN
A NOVA 1