Barcode: 8436529603842
Copos de Centeno
by Biopanadería
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
non eu agriculture
eu agriculture
eu non eu agriculture
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 63.0 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | 13.0 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Copos de Centeno* ( de Producción Biológica)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Basil leaves
Club House
NOVA 1
Quartered artichoke hearts
NOVA 3
Tapioca minute
Club House
C NOVA 3
Garlic plus
Club house
Bagel seasoning
Club house
D NOVA 3
The chateau restaurant tomato sauce
A NOVA 3
Roasted garlic & peppers
Club House
NOVA 4
Minit tapioca
Kraft
C NOVA 4
Chapelure regulière
Pastene
NOVA 4
Café
Maxwell House
B NOVA 1
Panure Assaisonnée Shake 'n Bake (poulet Croustillant)
Kraft
E NOVA 4
Autumn Maple Coffee
Trader Joe's
B NOVA 4