Barcode: 3664042002568
Coppa
by Treo
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
organic
eu organic
fr bio 01
it bio 005
made in italy
no lactose
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 463.0 kcal |
| Fat | 40.0 g |
| of which saturated | 17.0 g |
| Carbohydrates | 1.8 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 24.0 g |
| Salt | 3.7 g |
Ingredients
Viande de porc*, sel, dextrose*, poivre noir*, poivre blanc, ail*. Conservateur: E252.* Ingrédients issus de l' agriculture biologique.
Additives
e252
Related Products in Meats And Their Products
CARRE DE COTE DE PORC CUIT4
Carrefour
NOVA 4
Osobuco de pavo
BonÀrea
A NOVA 1
Traseros amarillos
BonÀrea
A NOVA 1
Sliced cooked turkey fillet with olive oil
CRETA FARMS
D NOVA 4
Traseros amarillos
BonÀrea
A NOVA 1
Escargots lucorum moyen au beurre
Pcs
E NOVA 3
Pechuga de pollo amarillo/blanco entera
BonÀrea
A NOVA 1
beef frankfurter
al taghziah
NOVA 4
Σαλάμι αέρος
Creta farm
E
Kotompoukies
En elladi
D NOVA 4
12 Escargots moyen
Les Ventoises
E NOVA 3
Chick*n strips
mighty kitchen
A NOVA 4