Barcode: 3760165980650
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 316.0 kcal |
| Fat | 22.5 g |
| of which saturated | 9.6 g |
| Carbohydrates | 1.2 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 27.2 g |
| Salt | 4.5 g |
Ingredients
Echine de porc, sel, dextrose, arômes naturels, saccharose, conservateurs : nitrate de potassium, antioxydant : ascorbate de sodium, ail, épices.
Additives
e252
e301
Related Products in Meats And Their Products
Green Wise, Turkey Breast
Publix, Publix Super Markets Inc.
B NOVA 3
Garden veggie burger, garden veggie
A NOVA 3
Black bean burger
B NOVA 4
Herbs-Coated Salami
Publix Deli
E NOVA 4
Fresh-ground pork sausage
D NOVA 4
Original Bacon, Original
Publix
E NOVA 3
Herb-Coated Dry Salami
Publix
E NOVA 4
Ground turkey breast
A NOVA 4
Pepper-Coated Salami
Publix Deli
E NOVA 4
BLACK FOREST UNCURED HAM
GreenWise
C NOVA 4
Publix deli, dry salami with red wine
Publix, Publix Super Markets Inc.
E NOVA 4
Non breaded chicken wings
Publix
C NOVA 4