Barcode: 3850133807468
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 384.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 14.0 g |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 23.0 g |
| Salt | 4.9 g |
Ingredients
Schweinenacken, Salz, Dextrose, Gewürze, Aroma, Antioxidationsmittel: Natriumascorbat, Konservierungsstoffe: Natriumnitrat, Natriumnitrit, Starterkulturen.
Additives
e250
e251
e301
Related Products
Sea salted pasture-raised butter
Vital Farms
E NOVA 2 Eco-Score E
Inari
Fujisan
D NOVA 4
Sour Cream
Daisy
D NOVA 1 Eco-Score B
Skyr Alternative Mango aus Soja
Alpro
B NOVA 4 Eco-Score B
Hazelnut Chocolate
Mezcla
NOVA 4
Organic Butter Sea Salt
Sprouts Farmers Market
Linzen
Hak
A NOVA 3 Eco-Score B
Gehacktes
Vegini
D NOVA 4
Grilled Chicken & Cheddar Burrito
Red’s
C NOVA 3
8.10 99 GLUTEN FREE Soft Pittas EASY TO FILL BROWN
Warburtons
NOVA 4