Barcode: 8008410789814
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 352.0 kcal |
| Fat | 28.0 g |
| of which saturated | 12.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 4.2 g |
Ingredients
Echine de porc, sel, sucre, arômes naturels, conservateurs (E252, E250).
Additives
e250
e252
Related Products in Meats And Their Products
Blanquette de Dinde
Domaine de Gammareix
A NOVA 4
rillettes de canard
NOVA 3
Chistorra
Pamplonica
E NOVA 4
Lomo de cebo iberico media pieza
Julián Martín
E NOVA 4
Pate Apis Higado Cerdo 200 GRS
Apis
E NOVA 4
Salchichon - Fier Extra
Espuña
E NOVA 4
salame napoli
atlas ristorazione
E NOVA 4
Hamburguesa de cordero al romero
Hacendado
C NOVA 4
Pechuga de pavo adobada
Mercadona
B
Mini buchettes Fromage de chèvre
Galibier
E NOVA 4
Croquetas de Pollo
Hacendado
D NOVA 4
Fuet d'Olot extra
Espuña
E NOVA 4