Barcode: 8022496600412
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 270.0 kcal |
| Fat | 19.0 g |
| of which saturated | 8.0 g |
| Carbohydrates | 0.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 4.3 g |
Ingredients
Carne di suino, sale, aromi naturali, destrosio. spezia, saccarosio. Antiossidante: acido ascorbico. Consarvanti: nitrato di potassio, nitrito di sodio.
Additives
e250
e300
Related Products in Meats And Their Products
Бекон
Димитър Маджаров
E NOVA 4
Телешки суджук Златна селекция
Димитър Маджаров
E NOVA 3
Кайсерован врат ХТСХ
Димитър Маджаров
E NOVA 3
Пилешко месо
My family
D NOVA 4
Луканка Маджаров стандарт
Димитър Маджаров
E NOVA 4
Филе Елена
Димитър Маджаров
E NOVA 3
Свинско месо
My family
E NOVA 4
Салам Закуска
Димитър Маджаров
E NOVA 4
Паеля
Кенар
C NOVA 4
Русенско варено
Крео
D NOVA 4
Saucisse Madjarov sèche cru
Димитър Маджаров
E NOVA 4
пастет с гъши дроб
Мона
D NOVA 4