Barcode: 8002469691388
Coppa e Lonza
by Fumagalli
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
organic
eu organic
it bio 007
ab agriculture biologique
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 205.0 kcal |
| Fat | 7.2 g |
| of which saturated | 2.7 g |
| Carbohydrates | 0.7 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 35.0 g |
| Salt | 3.5 g |
Ingredients
COPPA LONZA Ingrédients.• viande de porc*, sel, dextrose*, Antyoxydant: acide ascorbique, epices*. Conservateur: nitrate de potassium. * ingrédients biologiques
Additives
e252
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Meats And Their Products
Pitkään kypsynyt murea korppukinkku
Savuhovi
C NOVA 4
Liekitetty Kalkkuna
Savuhovi
C NOVA 4
Ylikypsä maalaispalvi-kinkku
Tamminen
D NOVA 4
Rotukarja Kylmäsavuhärkä Ohuen Ohut
Tamminen
E NOVA 3
Färdig Nöt Bacon av Rasbosksp
Tamminen
E NOVA 4
Luomu crudo
Tamminen
E NOVA 4
Grillbacon
Oravais
D NOVA 4
Metripizza Hawai 750g
Riitan Herkku
D NOVA 4
Savusaunapalvirouhe
Tamminen
D NOVA 4
Burgerbiff av nöt
Tamminen
C NOVA 1
Luomu ylikypsä savusaunapalviviipale
Tamminen
D NOVA 4
10 Steaks Hachés Pur Bœuf 5% M.G.
Casino
B NOVA 1