Barcode: 2234768003098
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 255.0 kcal |
| Fat | 7.5 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 0.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 46.5 g |
| Salt | 4.3 g |
Ingredients
CARNE DI SUINO , SALE, PEPE, FINOCCHIO, AROMI NATURALI , PEPERONCINO, Antiossidante E301 sodio ascorbato. Conservante E250 nitrita di sodio
Related Products in Meats And Their Products
HTY Sweet Beef Jerky
HTY
E NOVA 4
Original recipe breakfast sausage links
E NOVA 4
Ground veal
B NOVA 1
Beef Snack Stick
Greenridge Farms
E NOVA 4
Breakfast sausage patties
E NOVA 4
Beetnik organic grass fed beef meatballs
D
Sweet and spicy beef jerky
HTY
E NOVA 4
Smoked Fresh Polish Beef Sausage
Greenridge Naturals
D NOVA 3
Akaushi beef and pork smoked sausage
E NOVA 3
Organic organic chicken meatballs
A NOVA 3
Grass fed beef meatballs, beef
D NOVA 3
Beef snack
E