Barcode: 6111029000293
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 100.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
COSUMAR Enmer 1925 1kg Lingots de sucre
Related Products in Sweeteners
Erythritol
mattison
A NOVA 2
Tafelzoetstof
Jumbo
E NOVA 4
Low Calorie Sweetener
Splenda
C NOVA 4
Agave siroop
Jumbo
D NOVA 1
Fruitsiroop bosvruchten
Jumbo
D NOVA 4
Zoetjes Dispenser 1200 Stuks (basic)
Ah basic
A NOVA 4
Maple syrup
La PLACE
E NOVA 2
Pot De Confettis Coeur Sucre
Fun Cakes
E NOVA 4
Biologische Rinse appelstroop
Jumbo
D NOVA 4
Fine granulated sugar
Jumbo
E NOVA 2
Vloeibare zoetstof
Jumbo
NOVA 4
Crystal Sugar
Jumbo
E NOVA 2