Barcode: 0021130530007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 366.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 76.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Bleached enriched wheat flour (bleached wheat flour, niacin, thiamine mononitrate, riboflavin, folic acid), enzyme.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Panzani vermicelles 500g
Panzani
A NOVA 1
Macaroni
Panzani
A NOVA 1
Pâtes alimentaires Macaroni au blé dur qualité supérieure
Panzani
A NOVA 1
Coudes rayés
PANZANI
A NOVA 1
Panzani etoiles 500g
Panzani
A NOVA 1
Panzani nouilles fines 500g
Panzani
A NOVA 1
Panzani torti 500g
Panzani
A NOVA 1
Panzani pescadines
Panzani
A NOVA 1
Panzani perles 500g
Panzani
A NOVA 1
pâte alphabet
Panzani
A NOVA 1
cheveux d'ange
Panzani
A NOVA 1
Panzani coquillette 500g
Ebro Foods,Panzani
A NOVA 3