Barcode: 0013300606810
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 344.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.1 g |
| Proteins | 6.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
BLEACHED WHEAT FLOUR, NIACIN, REDUCED IRON, THIAMINE MONONITRATE, RIBOFLAVIN, FOLIC ACID.
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Capsules NESCAFE DOLCE GUSTO Catuai Do Brasil
Dolce gusto, Nescafé
B NOVA 1
Pâte à Pizza Fine & Rectangulaire
Herta
D NOVA 4
incarom latte
Nescafé Dolce Gusto
E NOVA 4
Mousline 3 Céréales gourmandes & Pommes de Terre
Nestlé, Maggi, Mousline
B NOVA 4
Purée Saveur à l'Ancienne, Crème & Noix de Muscade
Nestlé, Maggi, Mousline
NOVA 4
Orange 100% Jus
hohes C,Eckes-Granini
C NOVA 1
Estrelitas
Nestlé
D
HERTA Pâte à Pizza Fine et Rectangulaire LOT 2
Herta
C NOVA 4
Purée lentilles, curry doux et pommes de terre
Mousline
B NOVA 4
Multi vitamines
hohes C
D
Fitness cup choco lait
Fitness
D NOVA 4
Pâte à Pizza aux 5 céréales
Herta
D NOVA 4