Barcode: 0041220649709
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 366.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 80.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Enriched Bleached Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid).
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Graine Couscous moyen
Tipiak
A NOVA 1
Fécule
Tipiak
C NOVA 2
Tapioca
Tipiak
C NOVA 3
Semoule de riz
Tipiak
B NOVA 1
Perles Japon Tipiak
Tipiak
C NOVA 3
Tapioca pour potages
Tipiak
C NOVA 3
Perles du Japon
Tipiak
C NOVA 3
Finesse et Gratiné - Fine Chapelure de Pain
Tipiak
D NOVA 3
Tapioca express
Tipiak
C NOVA 2
Truvia
Cristalco, Daddy, Truvia
NOVA 4
Cristal Stévia
Daddy
NOVA 4
Fine chapelure de pain
Tipiak
D NOVA 3