Barcode: 0099336005513
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 355.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 80.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Enriched long grain rice (rice, niacin, ferric orthophosphate (iron), thiamine mononitrate (thiamine), folic acid).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bourgondisch donker
Hoogvliet
C NOVA 3
1/2 Tijger Wit
Hoogvliet
C NOVA 4
Hartweizengrieß
Penny
A NOVA 1
Burger Buns Dinkel
Butchers Burgers
C NOVA 4
Preisselbeeren
Penny
D NOVA 4
Sonnenblumen Margarine
Penny
D NOVA 4
Speltbrood
C NOVA 3
Butter
Laekkergarden Elite
D
Zwiebel Grillies
Bäckerkrönung,Penny,Dermaris
D NOVA 4
Cocktail de encurtidos
Carrefour
D NOVA 4
jardin d'aylan
EURL Global ago
D NOVA 4
Kartoffelpüree
Penny
B NOVA 4