Barcode: 0041331050890
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 400.0 kcal |
| Fat | 1.7 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 86.7 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Long Grain Rice Flour Enriched With Iron, Niacin, Thiamine And Folic Acid.
Related Products in Meals
Pizza fresca atún y bacon
BonÀrea
D NOVA 4
Girasol con gorgonzola y nueces
BonÀrea
D NOVA 4
Wawa, White Chicken Chili, Large
Wawa
E
Pizza fresca Barbacoa
BonÀrea
D NOVA 4
Escudella y carne de cocido
BonÀrea
C NOVA 4
Pizza fresca de pollo
BonÀrea
D NOVA 4
Pizza Fresca Vegetal Y Queso Cabra
BonÀrea
D
Rollitos de Primavera
BonÀrea
C NOVA 4
Crema de lomos de atún
La Piara
C NOVA 3
Pimientos del piquillo rellenos de bacalao
El Navarrico
A NOVA 3
Fideua
BonÀrea
C NOVA 4
Atlantic Salad - Tuna And Organic Vegetables
Pain De Mer, Pan do Mar
NOVA 3