Barcode: 0011110850041
Enriched, Spaghetti
by Kroger
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
germany, united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Semolina, niacin, ferrous sulfate, thiamin mononitrate, riboflavin, folic acid.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Сухар с пълнозърнесто пшенично и ръжено брашно
Elite
C NOVA 4
the classic toast
κρίs κρίs
D
Brioche Toast
Kris Kris
Peach
Falani
D NOVA 4
Classic wheat and rye rusks
Elite
C NOVA 4
The Big Brioche Burger
Κρις Κρις
D
ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ Νο6
ΖΩΓΡΑΦΟΣ
A NOVA 4
The Brown Sandwich
Kris Kris
D
Shredded mozzino
Planteese
D NOVA 4
Classic toast de blé
Elite
D
Сухар с пшеничен квас
Elite
D NOVA 3
Sharp Greek
Planteese
E NOVA 4