Barcode: 5000112597363
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.2 g |
| of which sugars | 13.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Kullsyreholdig vann, sukker, råsaft fra konsentrat 3% (appelsin 2,6%, pasjonsfrukt 0,2%, fersken 0,2%), sitrus ekstrakt, surhetsregulerende middel (E330), frukt - og vegetabilsk konsentrat (solbær, gulrot, svartsurbær, hyllebær, sitron, saflor), naturlige aromaer, stabilisator (E445, E414).
Additives
e330
e414
e445
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Biscottes au froment
Auchan
D NOVA 4
Galettes légumes du soleil/hiver
Saint eloi
C NOVA 4
Sans additifs bt nature 485 g + 8 tr. of
Harrys
D NOVA 4 Eco-Score C
Sauce nuoc mam
Auchan
E NOVA 3 Eco-Score A
6 tomates farcies kg
Claude leger, Monique ranou
A NOVA 4 Eco-Score D
Panzani linguine 500g
Panzani
A NOVA 1
Specialite végétale afh 130g
PÂTURAGES
C NOVA 4 Eco-Score B
PFA - Poêlée champignons à la crème - La champêtre
Les Créations
C NOVA 3
Sauce soja salée
Auchan
E NOVA 4 Eco-Score A
Panzani tortiglioni 500g
Panzani
A NOVA 1
Zakia couscous fin qualite superieur 1kg
Zakia
A NOVA 1 Eco-Score A
Thai Hom Mali Jasmine Rice
Earthly Grains
B NOVA 1 Eco-Score D