Barcode: 0088009290615
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 13.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 8.0 g |
Ingredients
Eau gazéifiée, sucre, arôme, acidifiant (E330), conservateur (E211), colorant (E122).
Additives
e122
e211
e330
Related Products in Beverages
Strawberry watermelon drink mix
NOVA 4
Drink mix
NOVA 4
Chilled coffee drink
D NOVA 4
Southern style lemonade
E NOVA 4
Lemonade
E NOVA 4
Vanilla flavored chilled coffee drink
E NOVA 4
Sweet iced tea
D NOVA 4
Drink mix
NOVA 4
Drink mix with caffeine
NOVA 4
Lemonade drink mix
NOVA 4
Chilled coffee drink
D NOVA 4
Chilled coffee drink
E NOVA 4